info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Онлайн-міст з США. Тесса Джолс, 20 березня 2024, 15:00

14.03.2024  

Академія української преси (АУП) продовжує міжнародний проєкт «Чужому навчаємося і свого не цураємося», де вже протягом кількох років запрошує іноземних експертів у сфері медіаграмотності презентувати свої практики. 

20 березня 2024 року о 15:00 ви ексклюзивно можете почути експертку з США — Тессу Джолс, яка є президентом та генеральним директором Центру медіаграмотності. 

Наша гостя започаткувала Консорціум медіаграмотності, некомерційну організацію, яка займається дослідженнями та публікаціями. Вона є запрошеним науковим співробітником в Університеті Борнмута (Великобританія) та науковим співробітником у Каліфорнійському університеті у Лувені (Бельгія). 

Всіх чекаємо у зазначений час на сторінці ФБ у прямому ефірі: https://www.facebook.com/aupfoundation

Модераторка заходу, медіаекспертка АУП, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету Тетяна Іванова підготувала для гостя важливі питання. Відповіді на них стануть актуальними для українських викладачів та вчителів, особливо в контексті розвитку критичного мислення, важливості медіаграмотності у сучасному світі та боротьби з дезінформацією.

Основна увага у роботі пані Тесси приділялася тому, як медіаграмотність працює через шкільні та суспільні програми для протидії ненависті та насильству. Вона активно сприяє розвитку галузі медіаграмотності на міжнародному рівні, виступаючи, консультуючи та розробляючи навчальні програми та дослідницькі проекти.

Тесса Джолс була удостоєна премії Фулбрайта в галузі досліджень безпеки НАТО в Брюсселі у 2021 році, а у 2019 році вона була одним із викладачів першого курсу бакалаврату з медіаграмотності на факультеті соціальних наук Латвійського університету. У 2019 році вона працювала фахівцем Фулбрайта упродовж двотижневої програми. 

Вона працювала у Міжнародному керівному комітеті Глобального альянсу МІГ (Медіа та інформаційна грамотність) ЮНЕСКО. У 2015 році Джолс отримала Глобальну премію за медійну та інформаційну грамотність на знак визнання її роботи в галузі та міжкультурного діалогу від GAPMIL, ініційованого ЮНЕСКО, у співпрацю з Альянсом цивілізацій ООН (UNAOC).  

У 2014 році пані Тесса отримав Міжнародну нагороду за медіаграмотність від Gateway Media Literacy Partners; 2013 року Національна рада з телемедіа нагородила її премією Джессі Макканса за індивідуальний внесок у медіаграмотність. Її запросили взяти участь у Саміті вищого керівництва WICT у Стенфордській вищій школі бізнесу для керівників у березні 2018 року.

Переглянути Відеозапис ефіру "Онлайн-міст з США. Тесса Джолс"

Записи попередніх зустрічей ви можете переглянути на ютуб каналі: https://www.youtube.com/@aup-foundation

Переглянути онлайн-міст можна на YouTube

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram