info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаосвітній комікс на заняттях у загальноосвітній та вищій школі

Медіаосвітній комікс на заняттях у загальноосвітній та вищій школі / Навчально- методичний посібник. Волошенюк О. В., Дегтярьова Г. А., Мокрогуз О. П., Пантін О. В., Шаламов Р. В., Чорний О. В. / за редакцією Волошенюк О. В. Київ: Академія української преси, Центр вільної преси, 2023. — 131 с.

ISBN 978-617-7370-60-3

Навчально-методичний посібник «Медіаосвітній комікс на заняттях у загальноосвітній та вищій школі» охоплює зміст для різних вікових категорій учнівства та студентства. Виконання навчальних завдань формуватиме навички критичного оцінювання медіаповідомлень, стійкість до дезінформаційних зображень, розуміння власної ролі в запобіганні поширенню невірогідної інформації. Книжка дозволить обговорювати насущні теми в суспільстві, що можуть виникнути через конфлікти, привертатиме увагу до засобів виразності коміксу.

Видання розрахована на вчительок та вчителів, які прагнуть урізноманітнити свої заняття, зробити їх цікавішими для учнів, розвиваючи медіаграмотність та візуальну культуру на заняттях із української мови і літератури, історії, громадянської освіти, природничих наук та мистецтва.

Викладачі, вчителі, які скористаються посібником для проведення заняття і заповняь коротку анкету-апробацію, отримають електронний сертифікат  від МОН України та АУП щодо підвищення кваліфікації  лінк на форму

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram