info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Онлайн-міст з міжнародним експертом — Лаурі Палса, Фінляндія

06.02.2023  

Наш проєкт онлайн-мостів під назвою «Чужому навчаємось і свого не цураємось» триває.

Світові медіаексперти, медіатренери, журналісти з 8 країн щомісяця діляться досвідом у галузі медіаграмотності та медіаосвіти.

Академія української преси запрошує стати учасником п’ятого із серії онлайн-мосту з міжнародним експертом з медіаграмотності, що відбудеться 21 лютого о 15:00  на сторінці АУП у Фейсбуці https://www.facebook.com/aupfoundation.

Модерує захід – Тетяна Іванова, медіаекспертка Академії української преси, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету.

Гість заходу – Лаурі Палса, доктор філософії, старший радник та керівник групи з медіаграмотності у Національному аудіовізуальному інституті KAVI (Фінляндія). Лаурі має багаторічний досвід дослідження, розвитку та просування медіаосвіти у Фінляндії. Він є співавтором праць з медіаграмотності, національної політики у галузі медіаосвіти. Лаурі зацікавлений у розвитку контекстної грамотності у світі цифрових технологій, навчанні на основі компетенцій, дослідженнях навчальних програм та медіаосвіті.

Під час заходу спікер розповість про розвиток медіаграмотності на національному рівні, ґрунтуючись на своєму досвіді, та спробує узагальнити деякі ключові ідеї, які можуть бути корисними з міжнародного погляду.

Дискутуючи та спілкуючись у форматі онлайн-мосту, ми зможемо створити віртуальний хаб медіаграмотності, який дозволить окреслити нові горизонти професійної діяльності та саморозвитку.

Ви маєте змогу поставити запитання нашому гостю.

Пряма трансляція буде відбуватися з перекладом українською мовою.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram