info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Онлайн-міст з міжнародним експертом — Айчурек Усупбаєва (Киргизстан)

16.11.2022  

Шановна медіаграмотна спільното! Сьогодні ми розпочинаємо проект онлайн-мостів під назвою «Чужому навчаємось і свого не цураємось».

Світові медіаексперти, медіатренери, журналісти з 8 країн поділяться досвідом у галузі медіграмотності та медіаосвіти.

Академія української преси запрошує стати учасником першого із серії онлайн-мосту з міжнародним експертом з медіаграмотності, що відбудеться 29 листопада об 11:00  на сторінці АУП у Фейсбуці https://www.facebook.com/aupfoundation.

Ми зустрінемося з засновницею та директоркою фонду «Медіа Сабак (Медіаурок)», програмною директоркою фонду «Центр підтримки ЗМІ» (Киргизстан) Айчурек Усупбаєвою.

Айчурек має великий досвід у розробці освітніх політик, стратегій та навчальних програм з медіа та інформаційної грамотності. У сфері її компетенцій – медіа та інформаційна грамотність, інформаційно-комунікаційні технології, громадянська освіта, гендерна самооцінка медіа, оцінка програм та проектів.

Дискутуючи та спілкуючись у форматі онлайн-мосту, ми зможемо створити віртуальний хаб медіаграмотності, який дозволить окреслити нові горизонти професійної діяльності та саморозвитку.

Ви маєте змогу поставити запитання нашій гості.

Пряма трансляція буде відбуватися з перекладом на українську мову.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram