info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ОГОЛОШУЄМО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ МІНІПРОЕКТІВ «Інструменти медіаграмотності під час інфодемії»

04.05.2020  

Академія української преси в партнерстві з Міжнародною неурядовою організацією Internews оголошує результати конкурсу на отримання мініпроектів, що сприятимуть розвитку медіаграмотності під час інфодемії.

Засідання щодо обговорення заявок конкурсу мініпроектів «Інструменти медіаграмотності під час інфодемії» відбулося 29 квітня 2020 року. До складу журі увійшли: голова Комісії з журналістської етики, голова правління Громадського радіо Андрій Куликов, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси Оксана Волошенюк, головний спеціаліст Директорату шкільної освіти Міністерства освіти та науки України Раїса Євтушенко та директорка Центру неперервної культурно-мистецької освіти НАКККіМ Ірина Шевченко. Також на засіданні був присутній програмний менеджер Internews in Ukraine Антон Іванов та координатор проектів Академії української преси Юлія Гуза.

Проекти були оцінені за наступними критеріями:

  • проект відповідає пріоритетним темам конкурсу;
  • цілі, завдання, види діяльності та очікувані результати є реалістичними та чітко визначеними;
  • проект може досягнути очікуваних результатів у зазначений період часу;
  • бюджет є реалістичним та обґрунтованим;
  • наявність інструментів вимірювання ефективності проекту.

У результаті із 59 заявок, що були надіслані на конкурс мініпроектів «Інструменти медіаграмотності під час інфодемії» журі обрали переможцями 5 організацій (загальний бюджет – 14714,02 доларів США):

Організація Назва проекту
1. Ініціативна група «Лідери освітніх ініціатив» «Бібліотека громади: інструменти медіаграмотності VS інфодемія»
2. ФОП Бікла Олена Володимирівна «Форум – театр на протидію інфодемії: інноваційний засіб у роботі публічних бібліотек малих міст Полтавської і Київської  областей»
3. Громадська організація «Дитячий телевізійний театр «Юрашки» «Створення на базі Львівської обласної бібліотеки для дітей «Школи медіаграмотності для старшокласників»
4. ФОП Усмєнцева Катерина Пізнавальна гра “Я — медійник”»
5. Громадська організація «Центр аналітики і розслідувань» – фактчек-медіа проект «БезБрехні» «Інтерактивні квізи, як інструмент медіаграмотності для протидії фейкам і дезинформації про COVID-19»

Дякуємо усім, хто зацікавився конкурсом та надіслав пропозиції проектів. Ми сподіваємося, що вони будуть підтримані та реалізовані у майбутньому.

При виникненні запитань звертайтесь до асистента проектів АУП Валерії Рябик за телефоном 067-372-27-33 або за електронною адресою valeriark@aup.com.ua

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram