info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ОГОЛОШУЄМО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ МІНІПРОЄКТІВ «Медіаосвіта як протидія військовим викликам»

23.05.2022  

Академія української преси оголошує результати конкурсу на підтримання мініпроєктів, що сприятимуть розвитку медіаграмотності під час військових дій.

Засідання щодо обговорення заявок конкурсу мініпроєктів «Медіаосвіта як протидія військовим викликам» відбулося 9 травня 2022 року. До складу журі увійшли: голова правління Громадського радіо Андрій Куликов, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси Оксана Волошенюк, головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України, відповідальна за упровадження медіаосвіти у загальну середню освіту Раїса Євтушенко, медіапедагог, до 2020 - вчитель-методист, відмінник освіти України, вчителька економіки Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького Ганна Горленко, начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Юрій Кононенко.

Також на засіданні були присутніми програмний менеджер МГО Internews Антон Іванов та асистентка проєктів Академії української преси Юлія Рицик.

Проєкти були оцінені за наступними критеріями:

  • чіткість і відповідність;
  • інновації та креативність;
  • чітко визначена та сформульована аудиторія в описі, ясність та послідовність цілей та ідей концепції;
  • бюджет є реалістичним та обґрунтованим;
  • наявність інструментів вимірювання ефективності проекту.

У результаті із 86 заявок, що були надіслані на конкурс мініпроєктів «Медіаосвіта як протидія військовим викликам» журі обрали переможцями 7 організацій:

Організація Назва проєкту
1. ФОП Яремчук Марія Валеріївна  Ворожі ІПСО. Як визначити та протистояти?
2. Державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, ГО «Асоціація регіональних ЗМІ Сумщини»

«Інклюзивно-просвітницький онлайн-простір із медіаграмотності для людей із вадами слуху (глухих або слабочуючих) в умовах війни «Поза межами інформаційного акваріуму» або «Медіаграмотність там, де не чути сирен»»

3. Ініціативна група «Лідери освітніх ініціатив»

Освітній хаб «Медіаосвіта як ресурс для ПЕРЕМОГИ у період війни»

4. ГО «Подільська освітня платформа» Інфомедійна грамотність для (майбутніх) військових
5. Громадська ініціатива Info Media Camp Info Media Camp для молоді у літніх таборах Буковини
6. Проект #stop_sexтинг, Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку лідерства» Освічені дорослі – захищені діти
7. Київська гімназія «Спільношкола» Онлайн-курс з Фейкології для підлітків

Слідкуйте за реалізацією проєктів на ресурсах переможців конкурсу та Академії української преси.

Дякуємо усім, хто зацікавився конкурсом та надіслав пропозиції проєктів. Ми сподіваємося, що вони будуть підтримані та реалізовані у майбутньому.

При виникненні запитань звертайтеся до асистентки проєктів АУП Юлії Рицик за телефоном 067-372–27–33 або за електронною адресою info@aup.com.ua

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram