Новий проект від Google+ дозволяє вчителям «водити» класи на віртуальні екскурсії

Нова ініціатива Google+ називається «З’єднані класні кімнати» (Connected Classrooms) і пропонує здійснювати екскурсії і подорожі, не залишаючи школу.

Американські школярі, так само як і українські, дуже люблять шкільні екскурсії (у них вони називаються field trips), проте школи та вчителі не завжди мають можливість вивезти своїх підопічних на природу, в зоопарк чи музей. 

На допомогу американській – і не лише – системі освіти прийшли новатори із Google.

У рамках нового проекту за допомогою платформи текстових та відео чатів Google+ Hangouts учні з усього світу зможуть відвідати місця, які можливо ніколи би не побачили, обіцяють розробники Google.  

Перші екскурсії мають відбутися  до акваріуму в Сіеттлі, зоопарку в Міннесоті та ангару літака на сонячній енергії Solar Impulse у швейцарському містечку Дюбендорф. Усі вони заплановані на обід 4 листопада за східним літнім часом (Eastern Daylight Time, EDT).

Наступна віртуальна прогулянка буде екологічною і відбудеться 8 листопада – у теплиці дослідницької установи Canaan Valley Institute, що у Західній Вірджинії США.

Пізніше, обіцяють розробники, вчителі зможуть записувати своїх учнів на екскурсії до понад 20 партнерів проекту. Серед них – National Geographic, дитячий мюзикл «Матильда» за мотивами твору Роналда Дала, художній музей Філадельфії.  

Бонус для вчителів від участі у «З’єднаних класних кімнатах» – можливість спілкуватися із своїми колегами, ділитися враженнями від екскурсій та корисними порадами в роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *