info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Незабаром START «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»

16.02.2023  

Упровадження інфомедійної грамотності в освіту  — надзвичайно важлива  тема , що стала особливо актуальною  у зв’язку із повномасштабним вторгненням Російської Федерації на територію України.

 Саме тому команда проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», яка вже декілька років працює над упровадженням навичок критичного мислення в освіті, незабаром оголосить про START набору нових закладів освіти та вчителів до проєкту. Наразі до проєкту вже залучено понад 1,500 шкіл та понад 3,500 учителів. Подальше масштабне розширення покликане посилити стійкість до дезінформації та маніпуляцій серед ширшої освітянської спільноти та учнівства.

Для обрання найкращої  моделі розширення проєкту ,забезпечення ефективної роботи з освітянами та сталості результатів, IREX разом з Академією української преси провели зустріч із Міністерством освіти і науки України.

Головна спеціалістка Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України пані Раїса Євтушенко висловила підтримку діяльності проєкту та його планів на розширення, а також відзначила, що МОН сприятиме налагодженню роботи з департаментами освіти та поширенню інформації для залучення ширшої аудиторії освітян.

Нагадаємо, що у січні IREX спільно з АУП провели конференцію з нагоди запуску другої фази проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті». У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки України,  Міністерства культури та інформаційної політики, Посольства США в Україні, освітній омбудсмен та активні освітяни – учасники проєкту. До онлайн трансляції долучилося понад 400 учасників. Детальніше про конференцію ви можете прочитати тут: https://www.aup.com.ua/mediagramotnist-v-osviti-2-0-integruva-2/

Набір  активних освітян до проєкту  відбудеться вже навесні 2023 року. Будь ласка, слідкуйте за нашими анонсами та оголошеннями. У разі запитань, , звертайтесь, будь ласка, до координаторки проєктів АУП – Юлії Кулик, y.kulyk@aup.com.ua

Відеоролик конференції: https://youtu.be/MCNxVMQroG4

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram