info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

«(Не)безпека в цифровому світі». Навчальний посібник

Почапська О. І. (Не)безпека в цифровому світі. Навчальний посібник / Київ: Академія української преси, Центр вільної преси, 2024. 59 с.

ISBN 978-617-7370-66-5

«(Не)безпека в цифровому світі» — це навчальний посібник, який допоможе зрозуміти цифрові виклики, загрози, з якими стикаються користувачі в Інтернеті, та основні навички безпечної робо- ти, збереження й передавання інформації, користування соціальними мережами.

Матеріал розділено за тематичними модулями, кожен з яких містить теоретичну інформацію, ін- струкції (алгоритми) до налаштування облікових записів, захисту персональних даних у соціаль- них мережах і под., завдання для самостійного виконання, а також списки джерел, які допоможуть глибше зрозуміти сутність описаної теми.

Загалом, «(Не)безпека в цифровому світі» є корисним джерелом інформації для всіх, хто хоче збе- регти свою безпеку та конфіденційність у мережі.

Викладачі, вчителі, які скористаються посібником для проведення заняття і заповнять коротку анкету-апробацію, отримають електронний сертифікат від МОН України та АУП про підвищення кваліфікації лінк на форму.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram