info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Навчальні програми Академії української преси отримали Гриф МОН

22.03.2023  

Вітання, друзі! 👋

Ми в Академії української преси дуже полюбляємо достовірні факти, зневажаємо фейки та пропаганду і невпинно трудимося для того, щоб українське суспільство розвивало критичне мислення та споживало якісний контент! 

За весь час АУП за підтримки партнерів створила понад 120 видань!

Звичайно, ми отримуємо шалений зворотний зв'язок від усіх вас. А останнім часом наші напрацювання мають попит і за кордоном. 

Одним з найприємніших результатів є визнання користі на національному рівні. 

Тому, хочемо розділити з вами радісну новину і повідомити, що цьогоріч дві навчальні програми Академії української преси отримали грифи Міністерства освіти і науки України. 

Перша — це модельна навчальна програма «Основи медіаграмотності» (5–6 класи) для закладів загальної середньої освіти. До ознайомлення: https://medialiteracy.org.ua/osnovy-mediagramotnosti-5-6-klasy-modelna-navchalna-programa-dlya-zakladiv-zagalnoyi-serednoyi-osvity/

Другамодельна навчальна програма інтегрованого міжгалузевого курсу «Основи медіаграмотності» (7–8 класи) для закладів загальної середньої освіти. До ознайомлення: https://medialiteracy.org.ua/modelna-navchalna-programa-integrovanogo-mizhgaluzevogo-kursu-osnovy-mediagramotnosti-7-8-klasy-dlya-zakladiv-zagalnoyi-serednoyi-osvity/

У обох працях розповідаємо про базові поняття доступною мовою та надаємо якісні поради та техніки, які знадобляться у роботі вчителів з цільовими аудиторіями. 

Чи стали вам у пригоді саме ці два видання, або ж ви професійним оком уподобали якісь інші? Поділіться, будь ласка, нам буде цікаво.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram