info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Навчальна програма «Я у медіапросторі» від випускниць Літніх шкіл АУП медіаосвіти і медіаграмотності

Навчальна програма «Я у медіапросторі» >>>

Комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково методичної ради Міністерства освіти і науки України схвалила для використання в загальноосвітніх навчальних закладах навчальну програму для початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів (1-ий рік вивчення) «Я у медіапросторі» (протокол №12 від 03.11.2016).

Ми вітаємо наших колег, авторів програми - Інну Іванову, заступника директора з НВК Першотравенської загальноосвітьої школи І-ІІІ ступенів №2 та Антоніну Кожанову, вчителя початкових класів та медіакультури Марганецької загальноосвітньої школа I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу.

           

Антоніна Кожанова          

   

Інна Іванова   

Програма була апробована обома авторками. Вони намагалися вирішити питання: чи можна говорити з дітьми про медіа? Якщо так, то коли? З чого ж почати? Здавалося, що про такі серйозні речі з дітьми ще зарано говорити, але все що нове захоплює і вчителя, і дітей! А ще й виявляється, що це може бути просто, цікаво й зрозуміло!

Курс «Я у медіапросторі» є базовим для набуття учнями необхідних навичок вмілого та безпечного споживання інформаційних продуктів. Він спрямований на формування розуміння школярами поняття «медіапростір» та позиціонування себе як користувача та створювача медіапродукції.

Інна та Антоніна разом з Оленою Зубкою, психологом Першотравенської загальноосвітьої школи І-ІІІ ступенів №2  проведуть майстер-клас «Перші кроки до медіаграмотності: 1-4 клас. Психологічний супровід медіаосвіти в початковій школі» на П’ятій міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», яка відбудеться 31 березня - 1 квітня 2017 року в м. Києві.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram