info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

На Тернопільщині завершився фінальний етап V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців

17.05.2019  
13-16 травня 2019 року відбувся V Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців в Марійському духовному центрі Зарваниця (с.Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області). 
У турнірі взяли участь 73 учні, представники 15 команд Волинської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей, м. Києва.

Раїса Євтушенко, головний спеціаліст головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України

З вітальним словом до учасників звернулися: Раїса Євтушенко, головний спеціаліст головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Юрій Решетніков, заступник голови громадської ради при Міністерстві освіти і науки України, Ганна Зварич, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА, Ірина Шумада, начальник відділу виконавчого апарату Тернопільської обласної ради, Олександр Петровський, директор Тернопільського ОКІППО, кандидат історичних наук.
Вже третій рік поспіль Міністерство освіти і науки України включає до запитань турніру запитання з елементами медіаграмотності. Цю добру традицію не порушили і цього разу. Молоді інтелектуали полемізували про те, чому пресу називають четвертою владою, чим різниться життя від життя онлайн, яка роль комунікації в сучасному житті. У складі журі їх оцінювали Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП та експерти АУП Тамара Бакка та Олександр Мокрогуз. І, звісно ж, всі учасники турніру отримали в подарунок видання АУП.
Турнір організований Міністерством освіти і науки України спільно з управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram