info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

На Полтавщині триває проект з розвитку критичного мислення серед молоді

27.08.2019  

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» продовжує реалізацію проекту «Каталізатор критичного мислення: розвиток медіаграмотності серед молоді Полтавщини». Заходи проведяться в рамках проекту на отримання міні-грантів, які сприяють розвитку медіаграмотності серед молоді з регіонів. Тренінги відбуваються за підтримки USAID «Медійна програма в Україні», яка виконується міжнародною організацією Internews у партнерстві з Академією української преси.

Наразі тривають онлайн-консультації щодо освітніх квестів. Організація запланувала провести їх у трьох містах Полтавської області з настанням навчального року.

Майже місяць тому більше ніж 40 учасників та учасниць з Полтавської області  пройшли навчання під час триденних тренінгів з розвитку критичного мислення, підвищили свій рівень медіаграмотності та згуртувалися, щоб впровадити власні ініціативи у громадах.

Відеоролик можна переглянути за посиланням>>>  

«Ми отримали багато позитивних відгуків про актуальність даної тематики. Плануємо залучити до навчання більшу кількість студентської молоді. Тренери і організатори виступають зараз у ролі менторів на підтримку ініціатив учасників», — говорить керівник проекту Олександр Чепур.

Про актуальність події пише обласне рекламно-інформаційне видання «Вісник» у статті «Каталізатор критичного мислення». Місцева преса звертає увагу на залучення молоді до навчання з медіаграмотності та розвиток навичок критичного мислення, вміння їх застосовувати у житті, особливо під час виборчих кампаній. 

Проведення заходів стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram