info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

На Буковині відбувся майстер-клас "Абетка української анімації. Засоби виразності та як з цим працювати на уроці"

25.11.2019  

«Абетка української анімації. Засоби виразності та як з цим працювати на уроці»- саме такий майстер-клас прочитала менеджер медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк на VІІ Робочій нараді з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України. Нарада була організована на Буковині 21-23 листопада Інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток» у співпраці  з Міністерством освіти і науки України за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні та за участі експертів з миротворчої освіти міжнародної мережі громадських організацій «Глобальне партнерство із запобігання збройним конфліктам (GPPAC).

Учасники дізнавалися про різні методики роботи із аніматекстами на уроках, зокрема створювали сторібордінги (монтаж на папері)  і оповідали історії-комікси про «гарних» та «поганих» хлопців за «Абеткою візуальної грамотності», публікацію якої уможливила Медійна програма в Україні. Так надихнулися, що Ірина Прасол, методист КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» перейшла із прози на поезію:

Вітер віє, гонить хмари, йдуть монголи і татари

Не допустимо чуми, всі збираються.. і ми!

Бравий хлопець наш моторний, взяв у руки торбу, меч,

Знести б голову їм з плеч…

Тужить мати, плаче син, проводжають як один.

Тут схрестили всі мечі….

АУП щиро вдячна нашій колезі – львівській медіаосвітянці Наталі Пастушенко за чудову контекстну  модерацію майстер-класу.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram