info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Можливості від ЮНЕСКО та АУП до Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності 2020

28.10.2020  

Зареєструйтеся за посиланням (англійською): https://on.unesco.org/3cqFcwr та поширте інформацію про свою подію/діяльність на вебсайті ЮНЕСКО.

Що можна зробити:

  • Організуйте класну екскурсію до місцевого медіаосередку. Обговоріть з редакторами, журналістами та технічними працівниками як висвітлюються новини.
  • Покажіть відео на тему «медіа та інформація» для подальшого обговорення в класі або актовому залі.
  • Об’єднайтеся в команди та організуйте роботу за участі шкільних бібліотекарів: організуйте квест/гру з пошуку інформації, під час якої потрібно буде критично аналізувати джерела.
  • Запросіть медіа/інформаційних/технічних експертів до школи для подальшого обговорення теми в класі або актовому залі.
  • Продемонструйте короткі відеофільми, відзняті учнями на обрані теми з МІГ, такі як: боротьба з поширенням дезінформації, мови ворожнечі, онлайн булінгу та підтримка міжкультурного діалогу.
  • Зніміть короткі відеоролики: попросіть учнів відзняти однохвилинні відео, які відображали б їхні погляди на неправдиву інформацію та відповідний досвід, а потім завантажити ці відео у соцмережі, підписавши тегом #GlobalMILWeek.

Матеріал перекладений Академією української преси за інформацією ЮНЕСКО: https://en.unesco.org/sites/default/files/gmw2020_flyer_for_schools.pdf

АУП пропонує вам (якщо ви ще не встигли цього зробити) саме у цей тематичний тиждень провести для ваших учнів, студентів заняття за матеріалами навчального посібника «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди». Його розробила АУП спільно з Інтерньюз-Україна у рамках проекту USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram