info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаосвіта як складова навчання про минуле

Матеріал для вчителів історії та суспільствознавства, які на думку білоруських колег, з якою ми згодні «справжній авангардний загін шкільних медіаосвітян». Матеріали були отримані під час навчальної поїздки білоруських медіаосвітян до Чехії. Рекомендуємо обов'язково прочитати статтю Ярослава Найберта, вчителя історії і суспільствознавства гімназії "Природна школа" в Празі, що розміщена у збірнику науково-методичних статей "Медіаосвіта в сучасній школі" (с. 67-74) і подивитися презентацію до нього (російською мовою).

До збірки увійшли роботи білоруських та чеських педагогів, які займаються медіаосвітньою практикою в закладах загальної середньої освіти і (або) працюють з дорослими - вчителями шкіл і педагогами додаткової освіти. Запропоновані увазі читачів тексти охоплюють різноманітні теоретичні та практичні аспекти формування медіаграмотності учнів.

Посібник адресується вчителям, методистам, керівникам установ загальної середньої освіти, також викладачам університетів та установ додаткової освіти педагогів.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram