info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаосвіта для вчителів англійської мови

23.09.2019  

21 вересня 2019 року Академія української преси провела одноденний спеціалізований тренінг “Медіаосвітній підхід під час вивчення англійської мови” у м. Києві.

У заході взяли участь 19 вчителів англійської мови з різних регіонів України. Під керівництвом медіатренера, Артемія Пономаревського, учасники дізналися про техніки роботи з контентом під час занять. Зокрема, вчителі практикувалися визначати фейки і пропаганду, відрізняти факти й судження, аналізували медіапродукцію, що включає елементи ідеологізації, стереотипів та натуралізації; дізнавалися як створювати відеоблоги тощо. Наприкінці, кожен з нас висловив власне бачення сучасних можливостей і перспектив у сфері викладання англійської, а також ролі медіа в цьому процесі.

Цей захід, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram