info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаграмотність для покоління Z

12.03.2020  

11 березня 2020 року Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП, та Раїса Євтушенко, головний спеціаліст головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, провели два мінітренінги у Коростишівській гуманітарній гімназії №5 імені Т. Г. Шевченка Житомирської області.

З учнями 10-х класів, які зараз вивчають розділ «Світ інформації та масмедіа» в рамках інтегрованого курсу «Громадянська освіта», розмовляли про те, чому цікаво бути медіаграмотним. А з вчителями, які навчають покоління Z, що зростало і формувалося в оточенні комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, смартфонів та ігрових приставок, – як можна комунікувати із цим поколінням через візуальні наративи.

Наприкінці тренінгів десятикласники попросили продовження зустрічі. Їх зацікавили досить несподівані теми, наприклад, «Як держава впливає на мистецтво», «Як медіа маніпулюють під час виборів».

Ще варто відзначити, що гімназія володіє сучасною медіатекою – це новий тип добре всім відомої шкільної бібліотеки,  яка обладнана двома десятками комп’ютерів. Тут організовано одразу кілька зон для комфортної та затишної самостійної роботи. Щоб доповнити фонд медіатеки, АУП одразу ж вирішила подарувати свої збірники з медіаграмотності коростенчанам.

За запрошення та організацію зустрічі дякуємо вчителю правознавства та громадянської освіти Тетяні Зорник.

Тренінги стали можливі в рамках діяльності консультативного пункту АУП, який уможливила підтримка програми Інтерньюз Нетворк.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram