info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Малюнок "Війна 2022"

05.07.2022  

Ми продовжуємо публікацію робіт-переможниць конкурсу медіатворчості “Війна нашими медіаочима”. 

Авторка: Таракало Дарінаучениця Опорного закладу загальної середньої освіти імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області.  

Подаючи роботу на конкурс, Даріна так описала свою роботу: "Нас не потрібно рятувати"

Авторка прокоментувала свій малюнок: "Я обрала Digital art тому що, мені було зручніше малювали на планшеті у дорозі. Щодо тематики, на початку роботи я згадувала, що було у 2014 році та у лютому цього року. Ідея для роботи виникла з негативних емоцій через війну, потім я продивилася фотографії наслідки обстрілів нашої країни: Маріуполь, Ірпінь, Буча та жах залізничного вокзалу рідного міста Краматорськ. Ідея зі зруйнованими будівлями прийшла сама по собі та стала більш ясною, коли над сусіднім будинком моєї бабусі збили ракету. Бабуся так яскраво описувула те, що сталося, і в мене перед очима з’явилася ця картина. Насправді, я не очікувала, що займу якесь призове місце, я просто намалювала цю картину, як звільнення емоцій. Багато моїх інтернет-друзів з Росії відвернулися від мене. Можливо, це теж вплинуло на результат картини". 

Робота Даріни отримала 51 бал із 60 можливих. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram