info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Курси для дітей та дорослих "Безпечний інтернет та авторське право"

Навчальний курс «Авторські права в цифровому просторі»

Сучасні школярі - активні користувачі цифрового простору. Комп'ютер та інтернет грають в їх житті важливу роль, пропонуючи швидкий доступ до інформації всіх форматів і великий інструментарій для її обробки. Але далеко не всі школярі знають, що користування багатьма можливостями цифрового світу вимагає дотримання прав на інтелектуальну власність. Матеріали, створені творчою і інтелектуальною працею авторів, - це авторські твори, що охороняються авторським правом. Такі твори в більшості випадків можуть легко переміщатися по цифрових каналах. Найбільш знайомі школярам приклади - комп'ютерні програми, відеоігри, музика, фільми, зображення, текстові статті, готові твори та реферати, книги, ролики, фотографії та багато іншого.

"Основи безпеки дітей та молоді в Інтернеті" - інтерактивний курс з інтерент-безпеки.

На даному сайті представлені підготовлені спільно з Інформаційно-аналітичним ресурсом "Ваш особистий Інтернет" та Інтернет-Університетом Інформаційних Технологій матеріали для дітей, їхніх батьків і вчителів - інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків, - завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з інтернет-безпеки, ознайомившись з якою навіть початківці зможуть ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.

Методична розробка "Безпечний інтернет: захопливі уроки для школярів" 

Книга містить пізнавальну та аналітичну інформацію про те, як змінився світ в епоху інтернету, як міняються діти та дорослі, як взаємодіють між собою покоління та які переваги і проблеми несе в собі всезагальна інформатизація.

Курс дистанційного навчання «Авторське право для бібліотекарів»

Метою проекту є забезпечення бібліотекарів у країнах, що розвиваються, і країнах з перехідною економікою інформацією з авторського права.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram