Гейміфікація навчання

Сьогодні деяких дітей не так легко зацікавити у навчанні, особливо коли нас оточують лептоти, смартфони, планшети та інші девайси, які дозволяють потрапити у світ інтернету. А там значно цікавіше! Науковці та працівники сфери освіти вирішили поєднати навчання та комп’ютерні ігри, як наслідок – підвищується відсоток зацікавленості до такого роду навчання навіть у завше пасивних учнів. Пропонуємо випробувати такий спсобі навчання у наступних трьох іграх, які присвячені темі безпечного інтернету. 

Wild Web Woods (Дикі веб ліси)

Це онлайн гра створена в рамках програми Ради Європи “Будуємо Європу для дітей разом з дітьми”.

Безпечний інтернет від Disney

Гра для дітей та батьків. Дітям пропонується пройти завдання, таким чином зібравши інформацію про безпечні подорожі сторінками інтернету, а батьки мають змогу ознайомитись з інформацією щодо того як вберегти дітей від згубного для них контенту.

Розбираємо інтернет

Проект «Розбираємо Інтернет» розповідає про устрій електронного мозку мережевого простору. Користувачі мають змогу дізнатися про те, як отримати доступ до знань, знаходити потрібну інформацію, критично оцінювати контент, створювати власні інтернет-проекти, спілкуватися – і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки.

Реалії сучасної освіти 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *