info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

КОНКУРС МЕДІАТВОРЧОСТІ «ВІЙНА НАШИМИ МЕДІАОЧИМА»

27.04.2022  

Академія української преси в партнерстві з  Директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України оголошує конкурс медіатворчості «Війна нашими медіаочима».

У травмуючих умовах сьогодення, коли військові конфлікти, бойові дії, інформаційна війна є реальністю нашої країни, особливо важливо зміцнювати, посилювати або ж відновлювати у людини відчуття сталості світу, віднаходити ресурси досягнення цілісності особистості, усвідомлювати можливості її інтеграції та ідентифікації. І саме медіатворчість є визнаним засобом подолання травм, засобом розвитку та самовираження дітей і дорослих у інформаційному суспільстві, а також ресурсом для відновлення та нормалізації психічного стану.

Хто може взяти участь?

Освітяни, учнівство, студенти, вчителі спільно з учнями з усіх регіонів України.

Мета конкурсу – медіатворчі проєкти освітян, учнівства, студентства з фокусом на формування демократичних цінностей та розвиток навичок створення авторських медіапродуктів, на повноту відображення ситуації в країні, створення майданчику для реалізації творчих задумів, усвідомлення медіаконтенту як посередника комунікації між автором і реальністю.

Можливі варіанти конкурсних робіт: стінгазети, постери, малюнки, фото, відео, презентації, тощо. Кожен учасник може надіслати не більше трьох робіт. Кількість учасників, які можуть взяти участь у конкурсі від одного закладу освіти, не обмежується.

Завдання конкурсу:

  • ознайомитися з інструментами медіаграмотності, верифікації контенту та інформаційної безпеки способами розвінчання фейків та маніпуляцій, способами переконання аудиторії у військовий час (критичне мислення, фактчекінг, аналіз джерел, чатботи тощо);
  • формування навичок оцінки та інтерпретації медійної інформації задля розпізнавання маніпуляцій та пропаганди;
  • створення просвітницького медіаконтенту для розвитку медіаграмотності різних спільнот;
  • розвинути навички використання різних мов комунікації для поширення власних ідей.

Переможці

П’ять переможців отримають авторський гонорар за розробку та поширення матеріалів за темою конкурсу.

Дедлайн

Конкурсні роботи подаються до 25 травня 2022 року. Подати роботу можна заповнивши форму за посиланням: https://forms.gle/ZKpCV1twuonT8dV76 

РЕЄСТРАЦІЯ КОНКУРСНОЇ РОБОТИ

Роботи переможців будуть розміщені на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність», також вони будуть відзначені сертифікатами від МОН України та Академії української преси.

Контактна особа: Юлія Рицик, асистентка проєктів Академії української преси, info@aup.com.ua, (067) 372-27-33.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram