info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Керівники освітніх закладів Валківського району (Харківщина) дізнавались про медіаосвіту

12.11.2015  

11 листопада 2015 року завідувач кафедри методики навчання мов і літератури Харківської академії неперервної освіти, випускниця Першої Літньої школи АУП з медіаосвіти Галина Дегтярьова на базі Валківського ліцею імені О. Масельського для  30 директорів ЗНЗ та завідувачів ДНЗ Валківського району Харківської області провела семінар-презентацію «Шляхи впровадження медіаосвіти в роботу навчальних закладів». У заході взяло участь 30 керівників навчальних закладів.

 Галина Анатоліївна в 2013 році започаткувала обласний експеримент з упровадження медіаосвіти до якого долучились 48 освітніх закладів. Під час семінару-презентації учасники ознайомилися з поняттям «медіаосвіта» і «медіаграмотність», дізналися про основні завдання медіаосвіти (медіаграмотності) як нового напряму в педагогіці, спільно визначили основні шляхи застосування  медіаосвіти в навчально-виховному процесі загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram