info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Інформаційно-практичний плакат «Моя школа - медіаграмотна»

Конкурсну роботу інформаційно-практичний плакат «Моя школа - медіаграмотна» можна роздрукувати та повісити у приміщені навчального закладу. Здобувачі освіти будуть мати змогу ознайомитись з інформацією, а також виконати практичні завдання з цифрової медіаграмотності та безпеки.

Робота є переможницею конкурсу «Моя школа – медіаграмотна».

Авторка: Тополюк Тетяна Олегівна, учителька Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25.

Мета: сформувати уявлення учнів про медіаграмотність та інформаційну безпеку; надати практичні поради та корисні посилання щодо інформаційної безпеки та медіаграмотності.

Актуальність. Сучасний світ по праву називають світом масових комунікацій і підростаючепокоління все частіше називають «медійним». І хоча ступінь інформованості про різні засоби масової комунікації залежить від безлічі факторів, основними з яких є вік, наявність медійних засобів та ін., інтерес, що проявляється до медіа, незмінно зростає, а вільний час більшості сьогоднішніх дітей тісно пов'язаний сааме із засобами массової комунікації. Це не дивно, адже «для більшості дітей та молоді сучасні медіа (і особливо Інтернет), набагато більше, ніж прості засоби пізнання навколишнього світу.

Перед сучасною освітою постає важливе завдання навчити підростаюче покоління розуміти медіа інформацію, мати уявлення про її механізми і наслідки її впливу на глядачів, читачів і слухачів.

Посилання на використані джерела інформації:

  1. Навчальна гра «Медіазнайко» URL: https://www.aup.com.ua/Game/
  1. Всеукраїнська інтернет-конференція «На Урок» Розвиток критичного, логічного та креативного мислення, «Медіаграмотність та критичне мислення: практичні вправи для кожного уроку» (Іванова Інна Богданівна). URL: https://naurok.com.ua/post/mediagramotnist-ta-kritichne-mislennya-praktichni-vpravi-dlya-kozhnogo-uroku
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram