info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

До уваги вчителів! Навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ. Інтегрована тема “СВІТ НЕВИДИМИЙ”

Авторська група, до якої входять експерти із медіаграмотності АУП, пропонує вашій увазі навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ Інтегрована тема “СВІТ НЕВИДИМИЙ”:

Твоя подорож Україною триває. Цього місяця разом із кумедними жевжиками ти “мандруватимеш” Одеською, Полтавською та Рівненською областями. Дорогою ти з’ясуєш, що таке ланцюги живлення, і навчишся їх складати. Також ти пригадаєш, як поводитися з безпритульними тваринами, і дізнаєшся, як чинити в разі булінгу. А ще ти разом з однокласниками виготовиш лепбук і зліпиш снігові скульптури.

У лютому ти шукатимеш відповіді на запитання:

  • Як побачити невидимий світ?
  • Які невидимі зв’язки є у природі?
  • Яку невидиму силу має слово?
  • Як невидиме може стати видимим?
  • Якою інформацією можна ділитися?
  • У чому сила подорожника?

Виготовлення цього тижневого кейсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Посилання на джерело>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram