info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

До уваги вчителів! Модуль з інтегрованого курсу “Українська мова” для 2 пілотного класу (26 тиждень)

Академія української преси продовжує системну співпрацю із Новою українською школою (НУШ).

Сьогодні ми презентуємо вам тижневий модуль (орієнтовне календарно-тематичне планування) з інтегрованого курсу “Українська мова” на двадцять шостий тиждень для 2-го пілотного класу, створеного за участі експертів АУП.

Ми пропонуємо продовжити подорожувати Україною разом із героями анімаційного серіалу «Моя країна Україна» Сашком Лірником та Котом Воркотом. Цього разу пригоди привели їх до міста Лева, де другокласники пілотних шкіл (і, сподіваємося, не лише вони) будуть створювати абетку винаходів, згаданих у  8-ій серії мультсеріалу (за що дякуємо студії «Новаторфільм», яка офіційно оприлюднила вже 13 серій мультсеріалу), дізнаватися про першого героя української анімації – Солом’яного Бичка і його сучасні версії.

Також сьогодні можна скористатися березневим навчальним зошитом "Ідеї - винаходи - відкриття" для 2 класу пілотних шкіл , де інтегровано елементи медіграмотності.

Дякуємо всім вчителям і учням, які надіслали нам малюнки диво-звіра хвостов’яза. Наступного тижня разом із чільними українськими аніматора ми визначатимемо переможців!

Дивіться також тижневі кейси на п’ятийшостийсьомийвосьмийдев’ятийдесятийодинадцятийдванадцятий, тринадцятийчотирнадцятийп’ятнадцятийсімнадцятийвісімнадцятийдев’ятадцятий, двадцятийдвадцять першийдвадцять другийдвадцять третійдвадцять четвертий і двадцять п’ятий тижні.

Виготовлення цього тижневого кейсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram