info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

До уваги вчителів! Картки з медіаграмотності для 4-го пілотного класу

Академія української преси продовжує системну співпрацю з Новою українською школою (НУШ) у новому навчальному році.

Пропонуємо вашій увазі набір карток із завданнями з медіаграмотності для 4-го пілотного класу.

Такі завдання дозволять учням та ученицям використати різні форми комунікації для спілкування в родинному колі під час різдвяних та новорічних свят. Пропоновані картки можна використати для індивідуальної роботи, коли учень або учениця за їхньою допомогою визначає собі завдання на кожний день під час підготовки до свят (один - два тижні).

Також можна організувати веселу гру для малої групи в класі, коли учні та учениці всліпу (картки розрізані і розкладені зворотною стороною догори на столі) обирають собі завдання, виконують їх вдома, а потім презентують у класі.  

Картки з медіаграмотності >>>
Завантажено: 694, розмір: 6.2 MB, дата: 14 Гру. 2020

Посилання на джерело >>>

Виготовлення цього тижневого кейсу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram