info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Бібліотека – стратегічний партнер медіаосвіти

30.04.2015  

17-19 вересня 2014 року в Києві відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна діяльність галузевих бібліотечних комплексів в умовах розвитку суспільства знань».

Конференція відбулася відповідно до плану роботи НАПН України на 2014 рік та завдань НДР «Наукова організація інформаційної діяльності галузевого бібліотечного комплексу Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського», що здійснює ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, а також з  нагоди 15-річчя від дня її заснування.

Академія української преси взяла участь у роботі конференції. 17 вересня відбулося засідання Науково-методичної ради з питань удосконалення діяльності мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України (вул. М. Берлінського 9, головне приміщення ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського). Координатор Ірина Хемчян, завідувач відділу наукового і прикладного бібліотекознавства ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського. На засіданні від імені Академії української преси Тетяна Іванова, доктор пед. наук, проф., ст. наук. співр. Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України, співзасновник АУП привітала ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з 15-річчям та подарувала повний комплект видань АУП у фонд бібліотеки. Окрім того, кожен учасник засідання отримав примірник підручника «Медіаосвіта та медіаграмотність».

Юлія Гуза презентувала провідним методичним працівникам бібліотек України першу навчальну онлайн гру з медіаосвіти «Медіазнайко».

19 вересня 2014 року в рамках секції 2 «Шкільна бібліотека – інформаційний та соціокультурний комплекс загальноосвітнього навчального закладу» відбулося нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році. Віктор Мележик, завідувач сектора підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, привітав переможців та лауреатів конкурсу та подарував примірники підручника «Медіаосвіта та медіаграмотність» 15 переможцям.

Організатори конференції:

·         Національна академія педагогічних наук України

·         Міністерство освіти і науки України

·         Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського

       ·         Українська бібліотечна асоціація

Презентація Олени Гончаренко "Організаційні засади формування Всеукраїнського репозитарію навчального контенту" 

Науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України

Презентація Наталії Дзюби "Електронні ресурси Національної бібліотеки України для дітей – інструмент адаптації в електронному середовищі та дієвий засіб залучення до читання"

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram