info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Бібліотечні медіауроки

Орієнтовні програми бібліотечних медіауроків, рекомендовані для впровадження у школах м. Херсон (погоджено з управлінням освіти Херсонської міської ради).

Програми розроблені на підставі Держаного стандарту початкової освіти та навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою (1-4 класи). Програми розроблені фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу ХОБД у співпраці з методистом методкабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради, із залученням консультантів – викладача Херсонської академії неперервної освіти та вчителя-методиста, вчителя початкових класів Херсонської гімназії № 20 ім. Б. Лавреньова. Обговорені, доповнені та уточнені працівниками шкільних бібліотек м.Херсон під час проблемно-цільового навчання працівників бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів м.Херсон на тему «Медіаосвіта і завдання шкільних бібліотек» 17 жовтня 2013 року. У розробці уроків за програмами візьмуть участь фахівці обласної бібліотеки для дітей, центральної бібліотеки для дітей Херсонської ЦБС та шкільні бібліотекарі міста, – з метою забезпечення цілісності, послідовності, збалансованості системи медіауроків, що проводитимуться у координації дитячими бібліотеками та бібліотеками ЗНЗ.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram