info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АУП продовжує створення Меморіалу загиблим журналістам на війні

20.07.2023  

Вітання, друзі! 

Ви ж знаєте, що у 2022 році АУП за підтримки багаторічного партнера — Фонду Фрідріха Науманна за Свободу створила фізичний меморіал, який присвячений памʼяті загиблих медійників на російсько-українській війні. 

Проєкт має назву — «Носії памʼяті. Загиблі журналісти — 2022». Меморіал включає у себе 21 життєву історію журналістів, життя яких забрало повномасштабне вторгнення. Більш детально на цій візитівці: https://ijhc-aup.com.ua/Infostend.pdf

До чого це ми? 

Цьогоріч ми отримали підтримку щодо продовження цього важливого соціального проєкту. 

Зараз АУП працює над створенням ще 15-ти нарисів-некрологів. Загалом проєкт буде налічувати 35 історій, а його довжина перевищить 32 метри. Ми хочемо, щоб суспільство розуміло, що журналісти відіграють не менш важливу місію у протистоянні агресору. 

Медійники — перш за все документують українські трагедії і поширюють їх на світову аудиторію. Світлини, тексти, розслідування, зроблені з зон бойових дій розповсюджують до найвіддаленіших куточків світу, і без сумніву — торкають небайдужі серця. 

Про Україну мають говорити, не забувати і за можливості — підтримувати, в будь-якому контакті: моральному, матеріальному, гуманітарному, інформаційному. 

Тими героями, які загинули зобовʼязані пишатися, а перш за все — знати їх в обличчя. Цією думкою АУП разом з Фондом Фрідріха Науманна за Свободу і керується під час роботи над спільним проєктом. 

На сьогодні цифра загиблих журналістів складає більш як 63 особи. 

Меморіал представлено і в онлайні, ознайомитися можна за лінком: https://ijhc-aup.com.ua/uk/memorial-zahyblykh-zhurnalistiv-2022/

Проєкт утілила Академія Української Преси (АУП) за підтримки Фонду Фрідріха Науманна За Свободу, МЗС ФРН та Civil Society Cooperation, у партнерстві з Національною спілкою журналістів України. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram