info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АУП презентує новий посібник з медіаграмотності 25 квітня о 15:00

22.04.2024  

Вітання усім медіа-педагогам, викладачам дисциплін комунікаційного циклу!

Погодьтеся, у процесі своєї професійної діяльності ми часто замислюємось над питаннями:

• Яке воно, сучасне студентство? Це загадкове покоління screen-screen, яке вже народилося із гаджетом в руках?

• І як навчити цих аборигенів цифрового світу аналізувати, відбирати, оцінювати та перевіряти інформацію? Де знайти ту чарівну квітку у інформаційних джунглях?

• Які інтерактивні форми та методи, нам, викладачам вузів, підібрати для того, щоб ефективно сформувати ці навички у студентів?

• І в який спосіб ці форми методично коректно використовувати, щоб не перетворитись на звичайного фейміфікатора і залишатися справжнім педагогом-майстром викладацької справи?

• А саме головне, як навчити майбутніх фахівців саме комунікаційної галузі використовувати критичне мислення та навички медіа-комунікацій у своїй професійній діяльності з новими значенням, з новими акцентами, з новими підходами?

Всім цим питанням буде присвячена презентація нового посібника від Тетяни Іванової, медіаекспертки АУП, докторки педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету під назвою:

«Медіаграмотність та критичне мислення в процесі викладання дисциплін комунікаційного циклу».

Запрошую вас на цю подію, яка відбудеться 25 квітня 2024 року о 15:00 на ФБ сторінці АУП: https://www.facebook.com/aupfoundation

Переглянути відеопрезентацію на платформі Facebook

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram