info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АУП презентувала навчальну он-лайн гру «Медіазнайко»

26.05.2014  

22 травня 2014 року в м. Києві (за адресою: вул. Голосіївська, 122, Державна бібліотека України для юнацтва) Академія української преси спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України у партнерстві з Державною бібліотекою України для юнацтва презентували он-лайн гру «Медіазнайко» для представників 18 обласних бібліотек для юнацтва, представників бібліотек для дітей та медіапедагогів.

«Медіазнайко» – це перша навчальна гра з медіаосвіти в Україні, її мета – допомогти якомога більше дізнатися про інформаційне та медійне поле. Гра стане частиною курсу з медіаграмотності, розробленого спеціально для загальноосвітніх шкіл і може також бути використана в медіаосвітній діяльності бібліотек, які працюють з дітьми.

Суть гри полягає у тому, що потрібно пройти 9 рівнів/етапів, надати відповідь на запитання, стати журналістом, створити телепрограму, сайт і газету, дізнаючись при цьому, як працюють медіа і як вони впливають на тебе – споживача інформації.

Навчальну гру «Медіазнайко» розробив і створив Центр медіаініціатив (Вірменія) за фінансової підтримки Всесвітнього банку в рамках програми «Альтернативні ресурси для медіа» в партнерстві з Інтерньюзом (США) і за фінансової підтримки USAID.

Підготовка українського варіанта гри стала можлива завдяки підтримці Програми «Бібліоміст», адаптацію до українських реалій здійснила команда Академії української преси.

Зараз гра працює в тестовому режимі за адресою: http://www.aup.com.ua/Game/index.html

Переглянути відео з презентації можна на сайті АУП

Команда АУП буде надзвичайно вдячна за ваші зауваги та побажання.


Контакти: Оксана Волошенюк, Директор АУП

тел: (067) 5049802

електронна пошта: info@aup.com.ua

www.aup.com.ua

www.facebook.com/aupfoundation

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram