info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Арт-робота «Я не твій брат»

21.06.2022  

Колеги, ми розпочинаємо публікацію робіт-переможниць конкурсу медіатворчості “Війна нашими медіаочима”. 

Автор: Заіка Максим, студент Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». 

Подаючи роботу на конкурс, у анкеті Максим зазначив: «Ця серія артів - моє бачення війни через екран. Результат обробки великої кількості інформації навколо нас, що формує образи. Їх каркасами є ключові події, що сталися з 24 лютого, та фейки, що дивують своєю абсурдністю. Історія від початку вторгнення до майбутньої перемоги. Окрім тих основних висновків та ідей, які глядач зробить особисто для себе, також є актуальними такі: інформаційна гігієна, незламність українського духу, творчість попри війну тощо».

Також автор залюбки прокоментував, що саме спонукало його до створення таких робіт: «Формат фото-артів дав змогу чітко відобразити мої думки та бачення війни, при цьому даючи глядачеві можливість зробити свої висновки за кілька секунд перегляду або зосереджуючи свою увагу на деталях. Ця універсальність формату і стала причиною вибору. Тематика – це ключові події та образи, що оточували всіх нас, тому саме на них хотілось зосередити увагу. Роботи створювалися на основі картинок, що формувалися в уяві з початку війни та переносилися на зображення шляхом поєднання існуючих в мережі фото, що складалися як пазли в графічному редакторі. Один з основних елементів - телевізор як інструмент російської пропаганди».

Робота Максима отримала 60 балів з 60 можливих.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram