info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Аґата Сотомська на конференції «Практична медіаосвіта: міжнародний досвід та українські перспективи»

28.10.2013  

Польський експерт Аґата Сотомська з 2008 року координує кіно освітні проекти у Польському Інституті Кіномистецтва. Успішно реалізувала три загально польські проекти : найбільший у Польщі кіноосвітній проект  "Шкільна Фільмотека" (2009), Коаліція для Кіновиховання  (2011) та соціальна програма "Критикуй.pl" , що популяризує серед молоді  свідому дискусію про кіно (2013). Реалізувала також ряд культурно-освітніх заходів, зокрема чотири «Фестивалі Шкільної Фільмотеки», у яких за кожним разом брали участь 200 учасників з усієї Польщі, а також загально польські конференції для вчителів. Після чого почала співпрацювати із Польським Інститутом Кіномистецтва, де працює у мистецькому відділі, розвиваючи різноманітні культурні напрямки.  В Україні вже третій рік відбувається процес впровадження медіаосвіти і медіаграмотності в регулярну освіту.  31 жовтня – 1 листопада 2013 року у  Києві міжнародний благодійний фонд «Академія Української преси» проводить Другу міжнародну науково-методичну конференцію «Практична медіаосвіта: міжнародний досвід та українські перспективи»  в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.

До участі запрошені близько 100 учасників. а саме – учителів загальноосвітніх навчальних закладів, науково-педагогічних працівників вищих педагогічних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники шкільних медіа клубів та медіа гуртків, шкільних видань, бібліотекарі шкільних та публічних бібліотек, медіаексперти.

Проведення конференції стало можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Програми У-медіа  USAID.  Посольство Фінляндії в Україні уможливило візит Оллі Вестернена,  голови Фінської асоціації з  медіаосвіти, а Польський Інститут у Києві підтримав участь і презентацію Агати Сотомської, координатори навчальних програм Шкільної фільмотеки Польського Інституту Кіномистецтва.

Київ
31 жовтня - 1 листопада
Будинок кіно, Синій зал, вул. Саксаганського, 6

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram