Презентуємо третю лекції відеокурсу «Освітні практики в часи інфодемії», створеного за підтримки Медійної програми в Україні Інтерньюз-Нетворк.
Сьогодні ми спостерігаємо новий спалах інфодемії, поширення недостовірної та неточної інформації щодо вакцин і вакцинування. Ми пропонуємо освітнє «щеплення» від інфодемії прем’єрами відеолекцій «Практики з припинення недостовірної інформації або як не ізолюватися від правди», «Як не з’їхати з глузду та не пошитися в дурні під час «інфодемії»?
Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси, співавтор посібника і відеокурсу.
Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, доцент, кандидат педагогічних наук; співавтор посібника і відеокурсу;
Валентина Потапова, медіапедагог, голова ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда», співавторка посібника і відеокурсу.
Основу відеокурсу склав контент однойменного посібника «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди», підготовлений весною 2020 спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» (за підтримки Медійної програми в Україні), і оновлений у березні конспектом лекції та її відеоверсією «Вакцини і вакцинація».
Наша зустріч відбувається завдяки нашому спільному проєкту між «АУП» та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.