info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

72% українських підлітків у віці 14-16 років не усвідомлюють, що можуть стати мішенню для хакерів та кіберзлочинців

06.03.2020  

Про це свідчать результати дослідження презентованого на заході до старту кампанії з кібербезпеки 2FA Campaign, яка проводитиметься Урядом України за підтримки Великої Британії та США.

Заступниця Посла Великої Британії в Україні Хелен Фейзі заявила:

"Кіберзлочинність є загрозою для всіх країн світу, і Велика Британія рада можливості поділитися своїм досвідом та надати підтримку українському уряду, аби убезпечити нас усіх. Інтернет-злочинці не поважають міжнародні кордони, і ця кампанія допоможе завадити діяльності хакерів та кібер-злочинців у всьому світі: у Великій Британії, США та Україні".

Мета кампанії, що стартувала сьогодні, об'єднати досвід урядів Великої Британії, США та України для боротьби із кіберзлочинністю та поінформувати українську громадськість про найкращі способи захисту своїх даних в Інтернеті, а особливо про переваги використання двофакторної автентифікації.

Опитування 600 респондентів (300 у віці 14-16 років та 300 у віці 55+ років) проведене у листопаді 2019 - грудні 2020 року виявило, що 98% молоді та 86% людей старшого віку користуються Інтернетом щодня, отримуючи інформаційні, банківські послуги та користуючись соціальними медіа.

При цьому 21% опитаних має лише один пароль, аби його було простіше запам'ятати, а про функцію двофакторної автентифікації знають 35% молоді й лише 7% респондентів старшого віку.

Посилання на джерело>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram