info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

28 жовтня відзначається Міжнародний день анімації

28.10.2021  
“Діти сьогодні все бачать … І я би хотів,
щоб ми могли розповісти їм трохи,
як читати між зображеннями — подібно до того,
як ми дізнавалися з книг, як читати між рядками”.
Вім Вендерс,
німецький кінорежисер,
з 1996 р. — президент Європейської кіноакадемії

28 жовтня відзначається Міжнародний день анімації (англ. International Animation Day) — міжнародне свято всіх тих, хто так або інакше причетний до анімації та мистецтва мультиплікації. Напередодні цього дня  художники-аніматори обмінюються програмами своїх фільмів і влаштовують прем'єрні покази  творів.

 Ми запрошуємо вас скористатися ресурсами Академії української преси, які дозволяють більше дізнатися як створюється анімафільм, щодо історії української анімації та зустрітися з чільними митцями.

Майстер-клас, де ми вчилися читати між зображеннями разом з Віктором Андрієнко, актором, сценаристим, режисером, продюсером,  Євгеном Сивоконем, режисером  та художником-постановником  анімаційного кіно, Іриною Сахалтуєвою, кінопродюсеркою та Сергієм Чегодаєвим, композитором та звукорежисером, чинним бас-гітаристом багатьох знаних українських гуртів

Переглянути можна ТУТ 

Пропонуємо анімафільм «Цар Плаксій та Лоскотон», який з’явився  у відкритому доступі ( не зважайте, що під химерною назвою Щекотун – але це малозрозуміла примха правовласників). Саме зараз учнівство 5 класу вивчає цей твір В. Симоненко і ми сподіваємося це стане у нагоді.

Переглянути можна ТУТ

Подорож за завісу таємничого анімаційного світу з Іриною Сахалтуєвою та Оксаною Волошенюк.

Переглянути можна ТУТ

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram