info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Використання проективного потенціалу медіа в освітньому процесі

26.10.2015  

Активне впровадження медіаосвіти у Дніпропетровській області було представлено під час проведення обласного науково-практичного семінару «Використання проективного потенціалу медіа в освітньому процесі», що відбувся 15-16 жовтня 2015 року на базі Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Нікопольського району.

   

Основна мета семінару – ознайомлення з досвідом роботи педагогічного колективу експериментального навчального закладу обласного рівня з питань впровадження медіаосвітніх технологій у навчально-виховний процес через проективні технології.

Під час проведення учасники семінару – науковці та методисти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, директори та вчителі експериментальних навчальних закладів всеукраїнського та обласного рівнів, що працюють за темою: «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» мали можливість на прикладі сільської школи розглянути шляхи формування медіаумінь та медіанавичок учасників навчально-виховного процесу. Присутнім було презентовано досвід роботи шкільного телебачення та фотостудії; представлено участь школярів у медійних проектах; показано напрацювання з питань інтеграції медіаосвіти у навчальні предмети початкової, середньої та старшої школи.

Цікавою та змістовною для освітян виявилася практична частина заходу: майстер-клас зі скрайбінгу, що проходив за активною участю учнів школи та тренінг на тему «Медіаменю для дітей та дорослих: як уникнути медіаотруєння та стати медіагурманом».

Медіапедагоги області мали можливість на семінарі обговорити проблеми входження різного роду медіа в проектну діяльність школярів; окреслити рекомендації щодо використання проективного потенціалу медіа в освітньому процесі загальноосвітніх навчальних закладів; розглянути актуальні питання використання медіаосвіти у підготовці учнів до соціалізації особистості в інформаційному суспільстві.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram