Задля інтеграції кращих медіаосвітніх практик у викладання природничих дисциплін, узагальнення досвіду впровадження медіаграмотності та активації медіаосвітнього потенціалу засобами інноваційних педагогічних технологій Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» оголошують Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності (1-11 класи) в закладах загальної середньої освіти.
Які навички мають розвивати конспекти уроків:
як розрізняти наукові факти та інтерпретувати їх, відмінність фактів від суджень;
Всі плани-конспекти, подані на Конкурс, що відповідають його вимогам, будуть розміщені на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність».
10 переможців конкурсу нагороджуються подарунковими сертифікатами еквівалентними 120 дол. США на придбання обладнання/технічних засобів, необхідних у педагогічній діяльності.
Конкурс відбувається за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Internews.
Будь ласка, ознайомтеся з умовами проведення конкурсу.
За додатковою інформацією прохання звертатися до координатора конкурсу, менеджера медіаосвітніх програм АУП Оксани Волошенюк: електронна пошта оksana@aup.com.ua, тел: 067 504 98 02.
Останній термін подання проектів: 29 квітня 2019 року. Надсилайте роботи на адресу: info@aup.com.ua із зазначенням теми «Конкурс конспектів-уроків».
Тут ви знайдете рекомендації з інтеграції медіаосвіти до викладання природничих дисциплін від американських медіапедагогів (уривок з книжки Шейбе С., Рогоу Ф. «Медіаграмотність: підручник для вчителя» виданої за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк, с. 194-197).
Проведення цього конкурсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.