Зимова школа медіаосвіти та медіаграмотності АУП 24-27 лютого

Нарешті медіаосвіта в офлайні
24 лютого розпочалася Зимова школа медіаосвіти та медіаграмотності АУП (24-27 лютого 2021, Київська обл. с.Мощун, комплекс «Пуща Лісова») вже двадцять перший наш захід з інтенсивного навчання працівників освіти. Цього разу ми вперше зібрали методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які відповідають за підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів.
Усвідомлення цінності бібліотек як фізичного, соціального та інтелектуального простору в цифровому столітті прийшло до бібліотекарів відносно недавно.
Сьогодні надавати рекомендації щодо виявлення фейків та оцінювання достовірності онлайн-ресурсів (наприклад, не довіряти заголовкам, перевіряти джерела, не довіряти фото, коментувати й уточнювати, якщо є сумніви з приводу написаного) – це форма навчання медіаграмотності, яка може бути застосована і в шкільних бібліотеках.
Розпочали Раїса Євтушенко, головний спеціаліст Головного управління шкільної освіти МОН України, відповідальна за упровадження медіаосвіти та Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, які з нами вже майже десять років співпрацюють, як експерти та автори.
В добру путь!
“Зимова школа медіаосвіти та медіаграмотності АУП” відбувається завдяки нашому спільному проєкту між «АУП» та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

2 Replies to “Зимова школа медіаосвіти та медіаграмотності АУП 24-27 лютого

  1. Вітаю! Бажано для тих, хто не потрапив на Зимову школу, оприлюднити зразки програми чи методичних матеріалів.

    1. На жаль це авторські розробки і ми не можемо їх оприлюднювати без згоди автора.
      Але ми регулярно намагаємося отримувати дозволи та викладувати дозволені матеріали на наших ресурсах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *