info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо професіоналів та аматорів до конкурсу фото і відео робіт про архітектуру тоталітарних режимів Totally Lost 2015

15.12.2015  

Фотографічне і відео дослідження архітектури тоталітарного режиму XX століття у Європі продовжується.

Spazi Indecis i і Культурний Маршрут "АТРІУМ - Архітектура тоталітарного режиму XX століть в міській пам'яті Європи" оголошує про другий конкурс "Totally Lost". Дослідники націлилися на виявлення і відображення архітектурної спадщини тоталітарного режиму XX століття у Європі через фотографії та відео, які знаходяться у наш час в занедбаному стані.

Через об'єктиви фотокамер, відео операторів та дослідників урбаністики "Totally Lost", які прагнуть показати місця, що не є "повністю втрачені", тому вони представляють уривки, які пов'язані з нашим часом. Мета цієї акції полягає не в тому, щоб забути минуле, а насамперед побачити та відчути спадщину, критично переглянути в наш час і передати в майбутнє.

Мета випуску 2015 полягає в тому, щоб розширити і збагатити онлайн відображення, яке було створено за матеріалом, отриманим під час першого випуску, і зібрати фотографії та відео, які будуть включені в пересувну виставку.

Мета конкурсу:

Занедбаність європейської архітектури 20 го століття часів тоталітарних режимів

Архітектурна спадщина тоталітарного режиму 20-го століття в Європі включає різні типи будівель: урядові палаци, фабрики, і будівлі, житла, школи, місця ідеологічних акцій тощо.

Конкурс надає можливість виявити і увічнити місця минулого, які є дуже цікавими. У цьому році дослідження розширилося на всі країни Європи.

Як прийняти участь?

Участь у конкурсі безкоштовна і відкрита для всіх бажаючих.

Представлені фотографії і відео повинні бути оригінальним матеріалом. Учасник не повинен зазіхати на авторські права, торгові марки, моральні права, права на приватне життя, рекламу або права на інтелектуальну власність людини або підприємства і що ніяка інша сторона не має власності на права, назву представленої роботи. Записи не повинні бути обов'язково неопублікованими роботами: вони могли бути вже видані або показані на різних виставках.

Зображення та відео формат

Учасники можуть відіслати до 10 фотографій або 1 відео за одне вибране місце. Кількість вибраних місць - необмежена. Для кожної фотографії та представленого відео, учасник повинен вказати назву місця, короткий опис- англійською мовою або італійською. Максимальна кількість знаків - 500, включаючи бланки.

ФОТОГРАФІЇ:

Цифровий формат (JPEG), не більше, ніж 5 МБ. Розмір зображення повинен складати принаймні 3 000 пікселів . Фотографії потрібно буде назвати наступним чином: NAME_BUILDING_COUNTRY.jpg

ВІДЕО:

Формат HD, максимальна тривалысть 10 хвилин. Повинен бути завантажений на www.vimeo.com.

У фотографій або відео не повинно бути імені автора або інше ідентифіковане маркування на зображенні. Формат записів може бути або горизонтальним або вертикальним, чорно-білим або кольоровим.

Як оформити роботу: Терміни і подання

Щоб взяти участь у випуску Totally Lost 2015 року, учасник повинен:

Зареєструватися на веб-сторінці www.totallylost.eu/upload

Завантажити фотографію або відеоматеріал і додати необхідну письмову інформацію (ім'я, оригінальний опис і місце розташування будівлі), плюс будь-який інший матеріал, доступний на нанесеному на карту просторі.

Реєструючись і завантажуючи фотографію або відеоматеріал, користувач визнає і повністю згоден з правилами.

Останній термін подання - 31 грудня 2015.

Надіслані на конкурс матеріали - власність автора.

Беручи участь у конкурсі, учасники уповноважують організаторів використовувати представлений матеріал в наступних цілях: публікація відео, текстів та зображення на веб-сайті проекту, на веб-сайті www.spaziindecisi.it, на виставках, відкритих для громадськості, каталогів і для будь-яких інших некомерційних культурних ініціатив, націлених на просування Асоціації Spazi Indecisi у співпраці Атріумом Культурний Маршрут.

Організатори зобов'язуються надавати кожному зображенню влучний заголовок з назвою та даними учасників.

Науковий комітет та їх вибір

Записи будуть відібрані Науковим Комітетом з міжнародних представників Атріуму, істориків архітектури, професійних фотографів і членів асоціації Spazi Indecisi. Рішення Наукового Комітету буде остаточним і заснованим на наступних критеріях: будівля, її відповідність конкурсній темі, якість фото та відео зображення, та креативність.

Відібрані фотографії та відео будуть розміщені на веб-сайті www.totallylost.eu.

ПРИЗИ

Відібрані фотографії будуть винагороджені публікаціями, якими опікувався Атріум Культурний Маршрут.

Автори конкурсу будуть винагороджені "ваучерами", які будуть витрачені на інтернет-магазини фотографій:

найкраща робота (фотографія або відео)

найкраще нанесення простору на карту, яке не представлене в онлайн архіві - www.totallylost.eu

Роботи отримають спеціальні згадки від Комітету:

Покинута тоталітарна архітектура в сучасному житті.

- Самотність і розвиток міст навколо тоталітарних памяток

Покинута тоталітарна архітектура в пейзажі.

- Взаємний вплив між архітектурою і природою.

- Образний погляд на архітектуру та ідеологію, яка створила їх

- Артистичні і творчі розробки на цю тему

Організатор

АТРІУМ - архітектура тоталітарних режимів XX століть в міській пам'яті Європи

www.atriumroute.eu

Spazi Indecisi

www.spaziindecisi.it

Культурний проект націлений на посилення і багаторазове використання занедбаних місць, заснованих на принципі участі та легкого повторного використання. Група працює в постійному діалозі між історичною пам'яттю, свідками і гібридизацією сучасних мов.

Муніципалітет Forlì (Італія)

Для отримання додаткової інформації: info@totallylost.eu 

Тут більше інформації: http://www.atrium-see.eu/

Переклад: Ростислав Іванов

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram