info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на відеопрезентацію практичного посібника «Будь у тренді: МІГ в online!» 12 січня о 12:00

11.01.2021  

Є лише МИТЬ між offline та online!

З настанням пандемії до нас звернувся один педагог. Його повідомлення було просякнуто відчаєм і гіркотою реалій, у якій опинився освітній процес. Він поділився проблемами. Яким чином поділять світ людина та комп’ютер, поки не ясно. Втримувати увагу та наділяти знаннями через монітор стає дедалі важче. Це питання має гігантське значення у всьому світі. Куди ми потрапили та як пристосуватися? Прошу надати інструменти у навчанні медіаграмотності online!

Ну і, звичайно ж, МИ не змогли відмовити!

Вже 12 січня 2021 року Академія української преси разом з Фондом Фрідріха Науманна за Свободу зробить розкодування великого, корисного інформаційний продукту — практичного посібника «Будь у тренді: МІГ в online!».

Тетяна Іванова та Світлана Ізбаш розробили інноваційні форми та методи інтерактивного залучення учасників тренінгу до формування навичок медіаграмотності та критичного мислення. У посібнику авторки пропонують форми інтерактивного залучення шляхом цікавих рольових ігор, вікторин та тестів, квестів та групових проектів, вправ та кейсів.

Посібник розрахований на викладачів, учителів та освітян, які впроваджують медіаосвіту у навчальний процес, а також тренерів із медіаграмотності,

Справу було зроблено!
Результат отриманий!
Давайте проаналізуємо його разом!
Запрошуємо отримати доступ до ексклюзивних знань!

Зустрічаємо об 12:00 на нашій сторінці у Фейсбук:  https://www.facebook.com/aupfoundation

Пам’ятайте, головне — постійне, цілеспрямоване вдосконалення шляхом практики. А разом з Академією української преси, це реально у будь-якому форматі!

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram