info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на прямий ефір - презентація освітньої платформи «Медіаосвітній комікс на заняттях в школі: як бути опірним до дезінформації та пропаганди» 1 вересня

29.08.2023  

1 вересня 0 16:00 відбудеться прямий ефір - презентація освітньої платформи «Медіаосвітній комікс на заняттях в школі: як бути опірним до дезінформації та пропаганди».

Мета платформи: підвищення популярності викладання медіаграмотності та критичного мислення в школах, шляхом створення актуального освітнього контенту-платформи, яка формуватиме стійкість до дезінформації та маніпуляцій через звернення до креативного інструментарію медіаосвітніх коміксів.

Ви дізнаєтеся:

  • Про нові медіаосвітні комікси.
  • Конспекти нових занять.
  • Конкурси медіатворчості.

Презентуватиме – Оксана Волошенюк, експертка з медіаосвіти і медіаграмотності, авторка навчальних посібників та програм, ініціаторка ідеї платформи.

Прямий ефір відбудеться на сторінці АУП у фейсбуці – https://www.facebook.com/aupfoundation (радимо підписатися, щоб отримати нагадування про прямий ефір).

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram