info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ЗАНЯТТЯ З МИСТЕЦТВА З ЕЛЕМЕНТАМИ МЕДІАГРАМОТНОСТІ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ВОЄННИХ ДІЙ

06.07.2022  

13 липня о 15:00 Академія української преси запрошує на онлайн-зустріч «Заняття з мистецтва з елементами медіаграмотності через призму воєнних дій».

Модераторка: Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси

Спікерки:

Наталія Кузьменко, вчителька музичного мистецтва, мистецтва, керівниця вокального гуртка СЗШ №77 м. Львова, старший вчитель, вчитель-методист.

«Як  сучасний вчитель предмету освітньої галузі «Мистецтво», для успішної комунікації з учнями не можу бути осторонь інформаційних потоків. Завдання не в тому, щоб отримати певну інформацію, а в тому, щоб визначити її правдивість. Війни, революції, катастрофи – на всіх етапах історії соціальні катаклізми супроводжуються сплеском у мистецтві. Разом з учнями навчаємося грамотно працювати з інформацією, критично сприймати та аналізувати її щоб не стати жертвою або навіть джерелом неправдивих новин» – зазначає Наталія.

Лілія Холеван, вчителька мистецтва, образотворчого мистецтва, дизайну і технологій Підзахаричівського навчально-виховного комплексу  «Перлина Гуцульщини» Усть-Путильської ТГ, Вижницького району, Чернівецької області, старший вчитель, вчитель-методист.

«У простір медіаосвіти я «прийшла» завдяки онлайн-курсу з медіаграмотності VERIFIED та проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» від  IREX. Далі співпраця з АУП: у квітні 2021 року представляла на конкурс розробки уроків з інтеграції медіаграмотності для учнів 5-6 класів з курсу «Мистецтво». Одну з моїх розробок було відзначено. Це вправа на тему: «Марія Примаченко. Правда є». Я є активною учасницею  вебінарів, конференцій, які організовує АУП, проєкту «Вивчай та розрізняй», національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр», проєкт «Нота Єнота» – ділиться Лілія.

Ця зустріч відбувається в рамках циклу практичних заходів «Медіаосвіта в умовах війни: що змінилося/Медіаосвіта через оптику/призму війни».

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram