info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ЮНЕСКО 2016. Міжнародні молодіжні змагання з мультимедії

18.12.2015  

Про конкурс на сайті ЮНЕСКО

ЮНЕСКО - це організація ООН, яка бере участь у розвитку освіти, науки і культури та запрошує молодь зі всього світу взяти участь в мультимедійному конкурсі, який відбудеться 2015 - 2016 року. Місія ЮНЕСКО полягає в тому, щоб заохотити молодь, спрямувати їх таланти на розвиток нашого майбутнього.

Умови участі: 

- Учасниками конкурсу можуть бути підлітки віком від 10 до 14 років, молодь віком від 15 до 19 років та люди, які досягли повноліття віком від 20 до 24 років.

- Щоб прийняти участь потрібно створити (на вибір щось одне): 3-хвилинне відео, мультимедійну презентацію, письмове есе 500-700 слів.

- Конкурс починається 16 листопада 2015 року, останній день для подачі конкурсних робіт 16 січня 2016 року. Результати оголосять протягом місяця (17 січня - 17 лютого), а переможця оголосять 18 лютого.

Мета конкурсу вибрати одну з 17 проблем та знайти рішення.

 

Буде обрано 7 півфіналістів для кожної вікової групи, які отримають свідоцтво. Три фіналісти у кожній віковій групі отримають офіційну меморіальну дошку, на якій будуть вигравіювані дані кожного з них. Фіналістів буде запрошено до Всесвітнього табору, який відбудеться влітку 2016 року в Коледжі у Фредеріку, Меріленді, США. Запрошення буде включати стипендію на вступний збір для участі у таборі (харчування, проживання, і проїзд з аеропорту та назад). Вартість авіаквитків не включена. Відбудеться спеціальна церемонія нагородження переможців конкурсу в таборі. Це величезна можливість для молоді побудувати в собі навички лідерства, вивчити, як працює Організація Об'єднаних Націй, і отримати змогу зустрітися та поспілкуватися з людьми з усього світу. Переможці будуть оголошені 18 лютого 2016 року на веб-сайтах ЮНЕСКО і USFUCA.

 

Переконайтеся, що Ви дієте відповідно до рекомендацій:

  • Робота повинна стосуватися обраного учасником питання.
  • Робота повинна бути оригінальною.
  • Всі учасники повинні заповнити форму для участі.

Будь ласка, впевніться, що Ваше есе задовольняє наступні критерії форматування:

  • Times New Roman (шрифт 12 пунктів).
  • Подвійний інтервал.
  • 500-700 слів англійською мовою у форматі MLA (про формат MLA).
  • Відео повинно бути максимум 3-хвилинним.
  • Зображення 3-мірного мистецтва будуть прийняті (опишіть свою роботу під час заповнення форми).
  • Одну роботу має представляти 1 людина.

Заповнити форму для участі

Положення та умови конкурсу

Поширені запитання:

Q: Ви приймаєте конкурсну роботу від групи людей?

A: Ні. Робота має бути представлена одним учасником.

Q: Як буде оцінений конкурс?

A: Конкурс буде оцінено нашою міжнародною групою експертів суддів. Оцінка буде зроблена онлайн через Гугл-Драйв. Кожен суддя отримає відібране число робіт для кожної вікової групи з віддаленим ім'ям учасника. Коли всі голоси будуть представлені, будуть відібрані найкращі 3 роботи. Інші 7 будуть півфіналістами. Будь-які невідповідності будуть вирішені командою організації.

Q: Які критерії будуть використовуватися, щоб вибрати найкраще есе для перемоги?

A: Оцінка буде ставитися за шкалою 1-10, заснований на доречності, розвитку, креативності, впливу та оригінальності.

Q: Хто судді?

A: Міжнародна група суддів буде відібрана і представлена на офіційному сайті. це фахівці з вищою освітою, які мають досвід в сфері академічних мистецтв.

Є ще питання? Пишіть за адресою: YouthContest@unescousa.org

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram