info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Як створити медіаосвітній комікс: Навчально-методичний посібник

Як створити медіаосвітній комікс: Навчально-методичний посібник / Шаповал О. В., Шаповал Ю. П. Волошенюк О.В. / За редакцією Волошенюк О. В., — Київ: Академія української преси, Центр вільної преси, 2023. — 56 с.

ISBN 978–617–7370–59–7

Нині комікси, як ефективний засіб навчання, набирають все більше обертів у сучасному освітньому контексті, набувають все більшого значення та популярності. Різноманітних тем торкаються і медіаосвітні комікси Академії української преси: «Як імунні клітини вірус долали»,«Щепле-що? Чомучки в пошуках відповідей про щеплення» — дозволяють оцінити достовірність інформацію щодо вакцинації. В «Ми скоро повернемося» та його продовженні «Дім на долоньках» — йдеться про такі важливі теми, як війна, імміграція, проблеми адаптації до нової дійсності, комікс «Моїми очима» розповідає про життя підлітків у Києві під час війни.

Наш посібник-практикум містить матеріали для занять із мистецької, медіа-освітньої, технологічної та інших галузей. Використання малюнків і зображень є чудовим засобом, щоб всім разом створити власний комікс для  критичного мислення, креативності та емпатії.

Викладачі, вчителі, які скористаються посібником для проведення заняття і заповнять коротку анкету-апробацію, отримають електронний сертифікат  від МОН України та АУП щодо підвищення кваліфікації  лінк на форму

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram