info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Розробка ефективних інноваційних моделей та технологій медіаосвіти в сучасних закладах освіти»

11.03.2015  

14 травня 2015 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Розробка ефективних інноваційних моделей та технологій медіаосвіти в сучасних закладах освіти».

До участі у семінарі запрошуються: завідуючі методичними кабінетами, методисти управлінь та відділів освіти, директори та вчителі експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, педагоги вищих навчальних закладів та закладів післядипломної педагогічної освіти, науковці, практичні психологи, працівники мас-медіа, що працюють над проблемою упровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.

ПРОГРАМОЮ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ ПЕРЕДБАЧЕНО:

  • Обговорення актуальних питань створення психолого-педагогічного середовища для формування медіакультури особистості в сучасному освітньому просторі.
  • Розгляд інноваційних та передових розробок і напрацювань з проблем медіаграмотності учнів в умовах шкільної системи медіаосвіти.
  • Ознайомлення з досвідом роботи Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з питань упровадження медіаосвіти. Узагальнення результатів дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського та обласного рівнів за темою «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської області.
  • Презентація робіт переможців обласного конкурсу на кращу розробку моделі медіаосвіти в сучасному навчальному закладі Дніпропетровщини.
  • Практичні, тренінгові заняття, майстер-класи з упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Комунальний заклад «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», вул. Свердлова, 70, м. Дніпропетровськ, 49006.

ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ: 14 травня 2015 року о 10.00.

Витрати на участь у семінарі за рахунок сторони, що відряджає.

Для участі у роботі науково-практичного семінару необхідно:

не пізніше 27 квітня 2015 р. заповнити заявку в on-line режимі

та не пізніше 10 травня повідомити про час прибуття до м. Дніпропетровська, No потягу/вагону, No автобусного рейсу тощо, надіславши листа на е-mail: mediaosvita@gmail.com.

 

Довідки за телефонами:

097-828-23-45 Рижій Катерина Геннадіївна;

063-845-45-52 Піщанська Вікторія Миколаївна.

Захід організовують: Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України та Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси»

 

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram