info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософія комунікації: інтелектуальні системи та інформаційні технології в освіті»

20.03.2014  

20 березня 2014 року в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософія комунікації: інтелектуальні системи та інформаційні технології в освіті».

На відкритті конференції з вітальним словом виступили директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Демчик та ректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор філософських наук, професор Михайло Романенко. На пленарному засіданні виконавчий директор МБФ «Академія Української преси» Оксана Волошенюк доповіла на тему: «Критичне мислення у мультимедійному світі: досвід Національної академії освіти з медіаграмотності (США)».

На конференції працювали наступні секції:

  • Філософія комунікації.
  • Комунікативний простір сучасної освіти: творчість, пізнання, трансляція.
  • Проблеми становлення інформаційно-комунікаційного простору сучасної культури.
  • Комунікативні стратегії державного управління. • Медіаосвіта: від медіаграмотності до медіатворчості.
  • Інтелектуальні мережі та інформаційні технології в системі освіти.

Загалом у секційних засідання виступили понад 50 учасників. Окрім того, в рамках конференції відбулась зустріч з понад 40 медіапедагогами, учасниками експерименту з упровадження медіаосвіти на Дніпропетровщині. Виконавчий директор АУП Оксана Волошенюк розповіла про останні напрацювання організації.

Організаторами Всеукраїнської-науково-практичної конференції «Філософія комунікації: інтелектуальні системи та інформаційні технології в освіті» виступили Міністерство освіти і науки України Державна наукова установа «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти», МБФ «Академія Української Преси», Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології національної академії педагогічних наук України, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, КЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram