info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відеопрезентація посібника «Медіаграмотність на заняттях з географії»

18 лютого о 14:00 на четвергових медіаосвітніх гостинах АУП беремо карти в руки разом із Зоєю Філончук та Станіславом Лемом.

Польський письменник фантаст Станіслав Лем свідчив, що існує два видання, які я читав все своє життя, — це «Газета Виборча», звідки дізнавався новини, і журнал «Scientific American», що постійно живив мою уяву та наукові знання. І направду  його твори неможливо уявити без подорожей, а подорожі неможливі без карт. Адже карта – концентрований носій інформації, невірна інтерпретація картографічного твору,  може стати  не тільки джерелом дезінформації, а й маніпулювання свідомістю громадян.

На гостинах ми будемо говорити не лише про карти, а як зробити так, щоб учні оволоділи умінням (медіаграмотно) використовувати різні джерела географічної інформації – картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси – для пошуку, інтерпретації і демонстрації різноманітних географічних даних та формування в учнів на цій основі ключових компетенцій.

Презентує:

Філончук Зоя Володимирівна, кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка навчально-методичної лабораторії географії та економіки Херсонської академії неперервної освіти, авторка посібника «Медіаграмотність на заняттях з географії».

Посібник  схвалено Комісією з географії Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (Лист №22.1/12-Г-805 від 7 жовтня 2020 року).

Модератор – Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси, наукова редакторка посібника.

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram