info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відеозапис презентації заняття «Телефонні шахрайства як інструмент дезінформації».

14.03.2023  

Під час активної фази російсько-української війни значна частина населення України опинилася в скрутному становищі – в окупації, евакуації, обстрілах, втратила роботу і джерела існування. Емоції страху, жалю, співпереживань, постійної тривоги охоплюють кожного з нас. В такому стані користувачі часто не вдаються до ретельної перевірки інформації і стають легкими жертвами махінаторів і дезінформаторів.

Спікерка: Ганна Горленко, медіапедагогиня, вчителька-методистка (до 2020 року), відмінниця освіти України, вчителька економіки Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького; авторка посібника «Медіаосвіта на заняттях з фінансової грамотності».

Ми поділимося:

Які є основні типи телефонних шахрайств?
Що робити, щоб не потрапити на гачок телефонного шахрая?
Як виробити навички з інформаційної безпеки та запобігання дезінформації?
Застосування: Навчання впродовж життя, підвищення кваліфікації освітян, батьківські збори.

Теми медіаграмотності: Інфобезпека, Критичне мислення, Маніпуляція, Стереотипи.

Про конкурс:

9 листопада 2022 року задля розширення методичного потенціалу Академія української преси в партнерстві з Директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України запросили до участі медіаосвітянську спільноту країни.

16 січня стартував третій етап. Запрошуємо до третього етапу/конкурсу з розробки вправ/занять для Тулбоксу для вчителів (уроки вправи, заняття, в які інтегровані елементи медіаграмотності). Деталі ви знайдете за посиланням.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram